LED - světelná technika

Nabízíme dodávky svítidel, světelných zdrojů a světelných návěstidel, realizované technologiemi světelných LED diod se zaměřením zejména na veřejné osvětlení a osvětlení přispívající k bezpečnosti silničního provozu.

V oblasti bezpečnosti silničního provozu se jedná zejména o světelné zdroje pro použití v dopravních semaforech, svítidla přisvětlení přechodu pro chodce s asymetrickou vyzařovací charakteristikou a moduly kompaktních LED návěstidel zápustných do vozovky v prostoru přechodu pro chodce. Při realizaci těchto systémů používáme návěstidla s integrovaným solárním zdrojem a ultrakondenzátorem (cca 100.000 nabíjecích cyklů), unikátním svou vysokou životností a spolehlivostí. Díky integrovanému solárnímu zdroji jsou minimalizovány stavební úpravy v prostoru vlastního přechodu pro chodce a tím i výrazně zkrácen čas montáže návěstidel. Tato technologie je rovněž zajímavá i z ekonomického hlediska vzhledem k minimální spotřebě elektrické energie, v případě návěstidel dokonce k plnému napájení pouze solárním článkem.

Svítidla a osvětlení se světelnými zdroji LED se vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie, dlouhou životností a vysokou spolehlivostí. Firma Klesser Company s.r.o. je výhradním obchodním zástupcem Moravskoslezského kraje pro distribuci výrobků maďarského výrobce této techniky, společnosti LED-Magic.

Úvodní stránka
banner